Informace pro rodiče

Elektronický zápis na prázdninový provoz bude spuštěn 25.5. do 7.6.2020. V týdnu od 7.6. do 14.6.2020, na základě odsouhlasených částek, bude nutná úhrada, aby tím bylo potvrzeno, že opravdu děti nastoupí. Kdo tak neuhradí, bude žádost zrušena.

Předzápis na prázdniny je pro všechny MŠ v Lysé nad Labem.

www.elektronickypredzapis.cz- letní provoz, je to stejné, jako přijímání žádostí do MŠ- zaregistrujte se,přihlašte se, vyhledejte MŠ a elektronicky se předzapište. Žádosti již není nutno nosit do MŠ, pouze si odsouhlasíme telefonicky nebo emailem částky, které byste měli zaslat. Zbylé dokumenty vyřešíme v den nástupu do MŠ o prázdninovém provozu. Berte na vědomí, že MŠ se otevírají v době zvýšeného hygienického přístupu, proto zvolte i při rozhodování toto kritérium.

Děkujeme, že zvážíte přednostně pobyt dětí zaměstnaných rodičů. Neberte to jako diskriminační, nemohu Vás omezovat ve Vašem rozhodnutí, ale byla bych ráda ponechala místo nejdříve pro děti, jejichž rodiče nutně potřebují MŠ.

Věřím, že se do mateřské školy porovnáme ku spokojenosti všech.

Velice děkuji za pochopení situace.

-----------------------------------------------------------------------

18.5.2020 dle doporučených metodických pokynů- zpět do MŠ

Každý rodič obdržel společně s aktivitami pro děti i pokyny před nástupem a formulář: Čestné prohlášení

1.čestné prohlášení musí každý doložit v den nástupu, bez prohlášení nemůže být dítě přijato

2. do mateřské školy dítě i doprovázející osoba vstupuje bez respiračních příznaků i jiného onemocnění

3. pokud je dítě alergické- donese písemné potvrzení od lékaře

4. do mateřské školy s vlastní rouškou(dle platného nařízení) dítě i rodič. V MŠ je dítě již bez roušky stejně jako pedagog

5. rodiče do mateřské školy vstupují s vlastními rukavicemi( bez rukavic není možné)

6. V šatně se zdržují pouze dvě děti a jejich doprovod, ostatní počkají. Nastavte si časovou rezervu

7.Měření teploty bude individuální

8.Kdo půjde do II.třídy v patře, bude mít naše návleky- u schodů koše

9. Před vstupem do MŠ je stoleček s dezinfekcí- ošetřete sebe i dítě

10. Zkuste dodržet, aby do mateřské školy docházela stejná doprovázející osoba

11. Dítě si vyzvedává jedna osoba, ne celá skupina lidí, vstupujte pouze po jednom

12. Ve školce se zdržujte pouze po nezbytně nutnou dobu

13.Do mateřské školy dítěti nedávejte hračky, vysvětlete jim doma, proč do MŠ není možné donášet

14. Pokud dítěti nevyhovuje naše dezinfekce, je nutné pořídit dítěti dezinfekci z domova, bez dezinfekce není možné v MŠ být

15. Dítě si po příchodu do třídy bude i několikrát za den mýt a dezinfikovat ruce

16. Poličku v šatně po odchodu nechávejte bez věcí, co potřebujete ponechte v igelitové tašce- Vaší z domova- podepsané. Boty a přezůvky si ponechte ve spodní přihrádce. Několikrát denně se vše dezinfikuje, proto i tímto usnadníme jednodušší přístup.

17. Do mateřské školy nepouštějte cizí osoby, počkají si u dveří venku než-li se jim bude moci někdo ze zaměstnanců věnovat. Děkujeme, že nám osobu pouze nahlásíte.

Věříme, že společně vše zvládneme a vzájemně si pomůžeme.

Jde o zdraví nás všech.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Platby na neinvestiční náklady duben, květen byly zastaveny, červen opět platby uhraďte.

Pokud máte nastavený trvalý příkaz na neinvestiční náklady, k červnu si ho zrušte a prázdniny jsou placeny v režimu dle odchozených dnů na účet:0505573349/0800 MŠ Dráček.

Pokud budete chodit i do jiných MŠ, každá MŠ má  elektronickou žádost a i svůj účet.

Prázdninové termíny:

MŠ Dráček 1.7. - 10.7.2020

MŠ Pampeliška 13.7. - 24.7.2020

MŠ Čtyřlístek 27.7. - 7.8.2020

MŠ Mašinka 10.8.- 21.8.2020

soubornázevvelikost
Enviromentální výchova v MŠ Dráček (36,1 kB)
ověřování dovedností- podklady (15,9 kB)
provozní řád zahrady a foto 2014 (2,1 MB)
Článek do Listů- zahrada v MŠ (19,0 kB)
doporučení MŠMT (201,9 kB)
Co do MŠ (157,1 kB)