Průběžně doplňujeme akce MŠ- viz akce

Těšíme se na Vás 1.9. 2020 . Zvažte, co Vaše děti zvládnou a nastavme jim adaptační docházku. Domluvte s učitelkou na třídě délku pobytu Vašeho dítěte.

Seznamy jsou uvnitř školy- GDPR.

Pokud budete mít možnost podpořit školku nákupem vlhčených ubrousků, vytahovacích kapesníků, velice děkujeme předem.

Při nástupu, každý den, si rodiče ošetří ruce bezdotykovým desinfekčním přípravkem, děti si umyjí ruce před nástupem do třídy.

Šatny jsou připraveny, značky a jmenovky také.

Pití- opět denní lahvičky, děti to úžasně zvládly, doplnění průběžně zajišťuje školka. Rodiče kontrolují stav lahvičky při odchodu domů, zůstává prázdná, aby se mohla nově naplnit. Popřípadě se rodiče o pití starají dětem sami.

Hry a ostatní činnosti budou probíhat  adaptačně, pozvolna. Využijeme co nejvíce pěkného počasí- zahrady.

Vhodné oblečení na zahradu, hry v písku, děti se do třídy pak musí převléknout. Přezůvky do třídy- vše podepsané. Spaní: Pyžamko- spodní třída, vrchní třída- polštář- podepsaný, bez pyžamka.

Další informace si řekneme na první schůzce v mateřské škole bez dětí 3.9. od 17 hodin.

soubornázevvelikost
Enviromentální výchova v MŠ Dráček (36,1 kB)
ověřování dovedností- podklady (15,9 kB)
provozní řád zahrady a foto 2014 (2,1 MB)