Informace pro rodiče

20.11. od 10,00 bude televize SNEWS Lysá nad Labem natáčet krátký vstup v naší mateřské škole- Vánoce. V ostatních mateřských školách, stejně i v naší, vznikne program k rozsvěcení stromu na náměstí. Program naživo, vzhledem ke covidovým omezením, není možný, proto tato varianta- předtočený program.

Proto již výzdoba se začíná proměňovat na Vánoční.

Prosím pro děti zajistit bílé čepice a bílá šálka na vystoupení- proběhne venku.

--------------------------------------------------------------------------

18.11. již bude v MŠ na chodbě strom, na který můžete věšet své hvězdičky- ozdobičky.

--------------------------------------------------------------------------

16.11. dle průzkumu bude otevřena na jednu třídu. 17.11. státní svátek- MŠ uzavřena.

---------------------------------------------------------------------------

13.11. za dostatečně zajištěných hygienických podmínek proběhne pro děti na základě Vašeho přihlášení vyšetření klinickou logopedkou Mgr. Vonáškovou- logopedická depistáž od 8,00.

----------------------------------------------------------------------------

Mateřská škola Dráček na základě průzkumu docházky a konzultace se zřizovatelem Vám oznamuji, že Mateřská škola Dráček bude od 26.10. do 30.10. uzavřena.

Po tuto dobu budou v mateřské škole prostory vydezinfikovány , abychom zamezili šíření virů. Věříme, že se ve zdraví 2.11.2020 opět uvidíme ve školce v běžném provozu 6,30 - 16,30.

Dle informací MŠMT a KHS č.7/2020 se pro mateřské školy stávající režim němění- zpíváme i cvičíme.

Nastavili jsme si pravidla a postupy viz příloha.

Akce v MŠ i výchovný program probíhá beze změn.

soubornázevvelikost
Enviromentální výchova v MŠ Dráček (36,1 kB)
ověřování dovedností- podklady (15,9 kB)
provozní řád zahrady a foto 2014 (2,1 MB)