Akce Mateřské školy Dráček

Mateřská škola je od středy 23.12.2020 uzavřena do 3.1.2021.

--------------------------------------------------------------------------------------

18.12.2020 rozbalujeme dárky pod stromeček- dopoledne v MŠ. Kdo by měl možnost nám pomoci sponzorsky, velice děkujeme předem. Průběžně doplňujeme nejen hračky, ale i cvičební pomůcky a učební pomůcky.

17.12. 2020 Vánoční zacinkání od 15,30 na zahradě- dle situace shromažďování- akce s rodiči- program upřesníme

3.12.2020 Mikulášská pohádka- Skřítek- od 9,00 v MŠ, Čert a Mikuláš z řad zaměstnanců provede nadílku dětem. O drobnosti do balíčku se postaráme.

24.11.2020  Mobilní planetárium v 9,00 , děti na dvě skupiny

------------------------------------------------------------------------------

20.11.2020 od 10,00 natáčíme s televizí SNEWS Lysá nad Labem, krátký program k Vánocům- rozsvěcení vánočního stromku na Husově náměstí- 28.11.2020. Zúčastní se všechny MŠ s programem a bude sestříháno k této příležitosti. Proto již i postupná výzdoba MŠ.

----------------------------------------------------------------------------

13.11.2020 od 8,00 logopedická depistáž pro nahlášené děti v MŠ- klinickou logopedkou Mgr. Vonáškovou. Hygienická opatření dodržena.

.----------------------------------------------------------------------------------11.11. od 9,00 vycházíme od MŠ- lampionový průvod Litolí. Vítáme lampiony na tyčce s bateriovým připojením.

9.11.2020 divadlo Pernštejn v MŠ, představení Víly v 8,30

od 26.10. do 30.10. 2020 jak jsem již uváděla, je mateřská škola uzavřena.

27.10. dýňohraní od 15,00 odpadá. Ještě všem velice děkujeme za krásné dýně , které nám budou zdobit školku. Určitě společně s rodiči zase něco vymyslíme a nebudou již žádné překážky. Ještě jednou děkujeme panu Valtrovi za dýně, vážíme si krásné spolupráce.

--------------------------------------------------------

Velice děkujeme Knejpovým, kteří přes svého zaměstnavatele školce zajistili nákup nové kuchyňky I.třída

Velice děkujeme Gregorovým za to, že na školku myslí a máme papíry na malování a přihrádky na obrázky aj. Ještě jednou děkujeme.

Je dobře, že máme Vás, skvělé rodiče i Vaše děti, přejeme pohodu, držte se a buďte zdraví.

15.10.2020 divadlo Kašpárek v MŠ od 9,00- Perníková chaloupka- zrušeno společností- nouzový stav nemohou hrát

-----------------------------------------------------------

13.10. 2020 se fotíme od 8,00. Kdo nebude požadovat fotografii , sadu, prosím, aby to řekl u učitelky. Jde o dárek k Vánocům v případě, že budete chtít udělat svým nejbližším radost. Rádi bychom použili fotografie i na tablo, pokud se nebudeme ještě jednou fotit. Letos to bylo využito při COVID situaci.

------------------------------------------------------------------------

6.10.2020 srdečně zvu na první schůzku s dobrovolnými zástupci za rodiče od 16,30. Velice děkuji za Váš pozitivní přístup.

-----------------------------------------------------------------------

22.9.2020 Divadlo Koloběžka Houbařská pohádka 10,40 v MŠ

-----------------------------------------------------------------------

17.9. 2020 Divadlo Pernštejn v MŠ 10,45 s pohádkou Drak

----------------------------------------------------------------------

12.9.2020 ,v čase 10 - 15,00, Vás srdečně zveme na posezení, zasoutěžení, ale i seznámení s projektem vila u MŠ Dráček- přípravné rozšíření mateřské školy Dráček Lysá nad Labem- Litol, Mírová 430.

Doprovodný program: 10,00 - 12,00 soutěže, ale i zpíváme a posloucháme písničky, v režii Pavla Stříbrného, pro všechny generace

13,00 - 15,00 veselý program Honzy Krejčíka- písničky a soutěže s klaunem pro všechny

Děti i dospělí se mohou podívat na plány, probrat s projektantem i zástupcem města Lysá n.L. záměr přestavby, ale i podívat se do prostor vily a zahrad obou školek. Budeme malovat na kamínky, skákat v pytli, házet šiškou, ale i dle počasí stavět vodní stavby a zde je nutné vhodné oblečení.

Věříme, že vznikne v Litoli hezké další prostředí pro děti.

-------------------------------------------------------------------------

1.9.2020 provoz mateřské školy opět bude od 6,30 do 16,30.

Těšíme se na Vás.

Vstupní kartu dostanete hned při příchodu na zálohu 100,-. Promyslete si, kolik jich budete potřebovat  a budou Vám připraveny během dne. Za každou 100,-. ta Vám při vrácení bude opět vyplacena- informace pro nové zástupce dětí.

První schůzka s rodiči, všech docházejících dětí  MŠ Dráček, bude 3.9. od 17,00 v mateřské škole bez dětí- organizace a platby, seznamení s novými podněty pro spolupráci, aktivity.

platby- neinvestiční náklady 700,- měsíčně- na účet platby

- stravné dle docházky, pokud se bude měnit částka z důvodu zdražování, budete informováni- platba 36,- nebo 38,- (OŠD) na celý den v současné době.- na účet platby.

- kulturní aktivity 1000,- na celý rok hotově dle převzetí doklad

kartáčky se pravděpodobně do konce roku ruší.

Aktivity jsou naplánovány a průběžně Vás s nimi seznámíme.

Mateřská škola Dráček Lysá nad Labem-Litol
PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE